Absolutní originalita. Vystoupení z davu. Návrat k přírodě. Jedinečnost. Odmítáme kompromisy, milujeme svobodu.

Právě myšlenka svobody a touha odlišit se přiměla 4. 4. 2018 našeho spoluzakladatele Jonáše k vytvoření prvního prototypu batohu Woodbag. Využil starou dřevěnou lékárničku po babičce, zámek z cestovního kufru, přidal dva potrhané popruhy z dědovy vojenské krosny a na výsledný batoh nalepil obrázek jelena. První Woodbag byl hotový.

Jonáš neotálel a vyrazil do města, které se pro něj ten den stalo rájem. Každý kolemjdoucí se za ním otáčel. Netrvalo ani 10 minut, a už se na něj první obrátil s dotazem, kde Tohle koupil. Chvíli na to se s batohem vyfotila i skupinka ohromených turistek a Jonáš dostal ve fastfoodu hranolky zdarma. Prý si je za tak stylový bágl prostě zaslouží.

Po návratu domů nedokázal myslet na nic jiného. Ten batoh. Ta babiččina krabice s popruhy ho dostala do absolutního středu pozornosti. Chtěl ten pocit nabídnout svým kamarádům, spolužákům, své holce i bráchovi. Přestal snít, začal jednat.

Spojil se s dvěmi stejně smýšlejícími blázny a založili firmu. Několik měsíců vylaďovali finální produkt. Takový, který bude pohodlný, lehký i praktický. Zapojili mistry truhláře a po roce vývoje vznikl v malé rodinné dílně na kraji Brna batoh z čistě přírodních materiálů, který se pro ně stal synonymem slova jedinečnost.

Woodbag není pouhým produktem. Stal se komunitou. Naši zákazníci jsou sví. Nebojí se odlišnosti, jsou černými ovcemi v davu bílých. Jdou si za svými sny a posouvají tuhle story na úplně jiný level.

Woodbag

Buď svůj. Tvůj Woodbag.